logo


Kurier do Niemiec

- najniższa cena

przesyłki już od 43,04 zł

- błyskawiczna dostawa

doręczenie w 1-6 dni roboczych

- wygoda i bezpieczeństwo

usługa realizowana w systemie door-to-door

WYCEŃ PRZESYŁKĘ ZAGRANICZNĄ

Od kiedy praca za granicą stała się prostym sposobem na polepszenie życia, ilość rodaków na terenie naszego zachodniego sąsiada lawinowo rośnie. Nie oznacza to, że przeprowadzają się tam całe rodziny. Duża ilość krewnych i znajomych pozostaje w kraju co sprawia, że międzynarodowe przesyłki kurierskie cieszą się coraz większym powodzeniem w Polsce. Kontakt utrzymywać można przez telefon i Internet, ale drobiazgi, prezenty i pamiątki trzeba już wysłać fizycznie – paczką. Aby sprostać temu zadaniu trzeba znaleźć odpowiedniego kuriera – firmę przewozową, która zajmie się transportem szybko, tanio i bezpiecznie. Nie jest to jednak zadanie proste – oprócz rzetelnych i uczciwych firm na rynku pojawiają się też ludzie oferujący swoje usługi w sposób daleki od fachowości. Aby ustrzec się przed pomyłką, najlepiej skorzystać z oferty kogoś kto ręczy za swoich partnerów i jest pewien ich doświadczenia w branży kurierskiej. Z dobrym pośrednikiem przesyłka każdej paczki do Niemiec to błahostka. Kurier do Niemiec to oferta na wyciągnięcie ręki.

Kurier Niemcy

Czy kurier do Niemiec to problem większy niż paczka na trasie krajowej? Nie – pod względem logistycznym nie jest to znacznie większe wyzwanie od każdej innej przesyłki. W czasach gdy granice są otwarte a transport międzynarodowy nie stanowi większego wyzwania. Nie ma tez problemów z dostarczaniem przesyłek do Niemiec. Jedyna różnica w praktyce dotyczy długości trasy jaką musi pokonać kurier. Nasz pośrednik kurierski współpracuje z renomowanym Niemieckim dostarczycielem – firmą GLS, która u naszego zachodniego sąsiada działa bardzo sprawnie i jest polecana przez całe masy zadowolonych klientów. Dzięki temu, że posiadamy magazyn i sortownię przy samej granicy – w Zgorzelcu – cały proces jest ułatwiony i sprawdzony pod względem logistycznym. Taka opcja sprawia, że naszymi klientami chętnie stają się tak samo kontrahenci prywatni jak i duże firmy, oferujące swoje towary w handlu międzynarodowym. Konkurencyjne ceny i pełne bezpieczeństwo transakcji są zdecydowanym atutem w przypadku korzystania z tego rozwiązania.

Wysyłka kurierem do Niemiec

Paczka do Niemiec wędruje szybko i bezpiecznie jeżeli tylko zdecydujemy się na korzystanie z usług renomowanego kuriera. Nie sprawia to większych trudności. Wystarczy tak naprawdę zarejestrować się na naszej stronie i skorzystać z prostego oraz wygodnego formularza, którzy cała operację przeprowadzi za nas. Jedyne co będzie potrzebne do dokończenia zamówienia to dostęp do drukarki. Jest to spowodowane tym, że po wpisaniu wszystkich potrzebnych danych, na adres mailowy przesyłany jest gotowy list przewozowy. Należy go wydrukować i po podpisaniu nakleić na przesyłkę. To wszystko co musi zrobić klient by skorzystać z usług przewoźnika – paczka zostanie odebrana przez kuriera z domu lub siedziby klienta i dalej to już on zajmie się całym procesem dostarczania. Nie jest wiec to trudniejsze od nadawania klasycznej paczki na poczcie. Bywa nawet przyjemniejsze i łatwiejsze, bo nie jest konieczne nawet opuszczanie własnego domu. Idealna opcja dla ludzi ceniących swój czas lub tych którzy z racji wieku lub choroby nie mogą udać się na pocztę.

Kurier Polska-Niemcy

Czy tanie paczki do Niemiec to realna możliwość czy tylko chwyt marketingowy? Oczywiście, że tania wysyłka paczki do Niemiec jest możliwa. Pamiętać należy, że na pewno nie zrobimy tego za przysłowiową złotówkę. Transport i bezpieczeństwo paczki są w cenie i pewne koszty ponieść trzeba zawsze. Jednak skorzystanie z oferty Transportowi.pl pozwala zminimalizować te sumy do absolutnego minimum. A to dzięki pośrednictwie w usługach najbardziej znanych i cenionych firm przewozowych, świadczących swoje usługi na trasie Polska-Niemcy. To właśnie cała tajemnica powodzenia i jakości usług – współpraca z ludźmi znającymi się na swojej działalności. Bez żadnych półśrodków czy sztucznie napędzanej sensacji. Jedynie rzetelność, rozwinięta baza transportowa i doświadczenie sprawiają, że można oferować pewne usługi taniej przy jednoczesnym zachowaniu pełnego profesjonalizmu. Tylko takie oszczędzanie ma sens – to oparte na realnych możliwościach, a nie sztucznie napędzanych cięciach odbijających się na jakości.

Najtańszy kurier do Niemiec

Jeżeli pod uwagę brać jedynie ceny przewozu, to może okazać się, że proponowane są czasami oferty, które są wręcz podejrzanie tanie. Każdy kto zna zasady rynku dobrze wie, że istnieją pewne granice cen których przekroczyć się nie da. Nawet zakładając, że przewoźnik nie zarabiałby ani złotówki. Takie oferty, które są zbyt tanie – najczęściej nie dotyczą uczciwych firm i przewoźników. To pierwszy powód dla którego zawsze lepiej zapłacić kilka złotych więcej, ale mieć pełną pewność, że oferowane nam usługi są rzetelnie przeprowadzane. A zatem tani kurier do Niemiec to niekoniecznie ten „najtańszy”. Obecnie słowo „tani” musi łączyć się także ze słowem „uczciwy”. Dzięki platformie pośrednictwa można bez problemu skorzystać z usługi taniego i dobrego kuriera. Właśnie dzięki temu, że to broker bierze na siebie cały trud sprawdzania swoich partnerów i dobierania tylko tych którzy cechują się odpowiednio dużą dawką profesjonalizmu.

Kurier do Niemiec najtaniej

Jak można zaoszczędzić na przesyłkach zagranicznych? Nieważne czy są to przesyłki do Niemiec, Anglii czy Chin – największe znaczenie ma wybór odpowiedniej oferty oraz parametry samej paczki. Warto zwrócić uwagę na obie te rzeczy. O ile na oferty przewoźników nie mamy zwykle większego wpływu to sama paczka może być tak przygotowana by oszczędności były jeszcze większe. Zawsze należy się starać by konkretna przesyłka mieściła się w możliwie najmniejszych gabarytach i wadze. Czasami warto dokładniej zapakować przedmioty i sprytnie wykorzystywać przestrzeń wewnątrz pudełka. Kilka centymetrów stanowić może o znacznie mniejszym rachunku za usługę. Czasami warto zrezygnować z ubezpieczenia. Jeżeli przedmioty przesyłane kurierem nie mają znacznej wartości i nie są zbyt podatne na uszkodzenia to taka decyzja może stanowić o dodatkowych pieniądzach pozostających w prywatnym lub firmowym portfelu. Czasami jednak lepiej nie przesadzać z oszczędnościami. Zysk wielkości dwóch-trzech złotych nie jest zwykle wart zbytniego kombinowania, a ubezpieczenie też czasami jest bardzo ważną częścią wysyłania. Wszystko jednak zależy od prywatnej oceny i możliwości klienta.