logo


Blog dla wszystkich

Transportowi.pl to blog o wszystkim, co związane jest z transportem. Do odwiedzania naszego bloga zachęcamy każdego. Praktyczne porady znajdą u nas osoby, które chcą np. wysłać paczkę do cioci czy sprzedać niepotrzebne rzeczy na aukcji. Dowiedzą się one jak poprawnie zapakować paczkę, by mogła bezpiecznie dotrzeć do celu. Odpowiemy miedzy innymi na pytanie, czy odbiorca może sprawdzić zawartość przesyłki przed pokwitowaniem jej odbioru.

Dla sprzedawców internetowych

Handlujący w Internecie poznają różnice między poszczególnymi firmami kurierskimi. Odkryją jaki rodzaj transportu jest najbardziej odpowiedni w określonych przypadkach, a dzięki informacjom o optymalizacji procesów logistycznych zaczną zarabiać jeszcze więcej.

Dla importujących i eksportujących

Producenci, jak i osoby zastanawiające się nad rozpoczęciem importu towarów, poznają kolejne etapy organizacji transportu, wymogi prawne oraz obowiązki celne. Dowiedzą się czy w ich przypadku lepszym rozwiązaniem będzie transport morski czy lotniczy i ile to tak naprawdę kosztuje. Bogatsi w wiedzę podejmą trafne decyzje w swoim biznesie.

Jeśli macie pomysły bądź uwagi do naszego bloga będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie. Chcemy dostarczać Wam najlepszej wiedzy o spedycji, transporcie i logistyce. Piszcze do nas na alek@transportowi.pl lub tadek@transportowi.pl

Pozdrawiamy serdecznie,
Alek i Tadek