logo


Paczka do Anglii

- najniższa cena

przesyłki już od 59,90 zł

- błyskawiczna dostawa

doręczenie w 1-6 dni roboczych

- wygoda i bezpieczeństwo

usługa realizowana w systemie door-to-door

WYCEŃ PRZESYŁKĘ ZAGRANICZNĄ

W czasach gdy rodacy rozrzuceni są po całym świecie, a handel wysyłkowy wychodzi coraz szerzej poza granice kraju, korzystanie z ofert firm proponujących transport przesyłek na arenie międzynarodowej staje się coraz bardziej popularne tak samo wśród osób prywatnych jak i klientów firmowych. Anglia to wciąż główny kierunek wszelkich przesyłek. Związane jest to z bardzo chłonnym rynkiem oraz dużym odsetkiem Polonii zamieszkującej Wyspy Brytyjskie. Niezależnie od tego czy odbiorcą paczki jest zamieszkujący tam Polak czy rodowity Anglik wysłanie paczki do Wielkiej Brytanii stało się obecnie czynnością równie prostą i komfortową co nadanie przesyłki na dowolne miasto w granicach Polski. W razie konieczności nie ma więc żadnego problemu by nie skorzystać z usług kuriera międzynarodowego i względnie tanim kosztem Twoja paczka do Anglii dotrze do mglistego Londynu.

Tania paczka do Anglii

Największym dylematem każdego nadawcy jest jednak to czy cena takiej usługi będzie na tyle niska by nie naruszyć zbytnio domowego budżetu. Ten problem dotyczy także klientów firmowych – zbyt wysokie koszty transportu mogą zniechęcić potencjalnych klientów zagranicznych do zakupu naszych rodzimych produktów. W doborze odpowiedniej oferty oraz wybraniu najtańszego przewoźnika bardzo łatwo i szybko pomoże platforma Transportowi.pl przy użyciu której nie tylko porównamy propozycje różnych sprawdzonych partnerów w postaci firm kurierskich ale z miejsca zamówimy ich usługi. Tania paczka do Anglii nie jest już jedynie marzeniem, ale jest to realna opcja dostępna na zawołanie poprzez kilka kliknięć na stronie internetowej. Pewnych kosztów związanych z transportem nie da się uniknąć – paczka międzynarodowa pokonuje zbyt duże odległości by móc pochwalić się ceną oferowaną w przypadku paczek krajowych – lecz jest to w pełni zrozumiałem.

Paczka do Anglii tanio

Jeżeli kiedykolwiek mieliśmy do czynienia kurierem na terenie kraju to praktycznie wiemy już wszystko co wiedzieć musimy także o przesyłkach międzynarodowych. Wysyłka paczki do Anglii jest równie prosta i komfortowa co wysyłka każdej innej przesyłki dostarczanej przez kuriera. Możliwość wybierania z szerokiej oferty usług sprawia, że zawsze jesteśmy w stanie dobrać przewoźnika oferującego najlepiej dopasowane do potrzeb propozycje i co najważniejsze – oferującego atrakcyjne ceny za swoje usługi. Jest to szczególnie ważne dla firm handlujących z klientami zamieszkującymi Wielką Brytanię. W ich wypadku czas dostawy oraz koszty transportu bardzo często decydują o postrzeganiu ich w oczach odbiorców oraz bezpośrednio wpływają na zyski z transakcji. Cena oraz czas dostawy nie pozostają jednak bez znaczenia i w przypadku odbiorców prywatnych. Ważne dokumenty czy żywność muszą znaleźć się na miejscu bardzo szybko, a jednocześnie należy zawsze uważać na koszty – te w dzisiejszych czasach miewają kluczowe znacznie dla każdego budżetu domowego.

Paczka do Anglii najtaniej

Nie można dostarczyć paczki do Anglii za złotówkę – niestety nie będzie to możliwe jeszcze długo. Chyba, ze w najbliższym czasie jakiś naukowiec opanuje znaną z filmów fantastycznych sztukę teleportacji. Dopóki jednak uzależnieni jesteśmy od tradycyjnego transportu i cen paliw, nie ma co liczyć, że ceny przesyłek międzynarodowych będą drastycznie spadać. Jednakże konkurencja oraz popularność kierunku Polska-Wielka Brytania sprawia, ze tanie paczki do Anglii są już rzeczywistością. Oczywiście w pojęciu względnym, gdyż słowo „tanio” dla każdego może znaczyć zupełnie co innego. Jednakże w rozumowaniu zgodnym z realiami nie można powiedzieć, żeby wysłanie paczki do Anglii było poza finansowymi możliwościami statystycznego obywatela. Najlepiej przekonać się o tym odwiedzając portal pośrednika kurierskiego i przyjrzeć się uważnie poszczególnym ofertom oraz cenom partnerów. Łatwa obsługa, komfort korzystanie z prostego formularza oraz konkurencyjne ceny to zdecydowane atuty tych odwiedzin. Jeżeli któraś z ofert okaże się atrakcyjna z miejsca można dokonać zamówienia bez zbędnych formalności skomplikowanych przygotowań.

Paczka do Szkocji

Tuż obok Anglii i Irlandii to właśnie Szkocja jest jednym z ulubionych miejsc poszukiwania pracy przez rodaków. A co za tym idzie – jednym z największych skupisk Polonii na terenie Europy. Mimo, że Szkocja wydaje się całkowicie odrębnym państwem, to pamiętać trzeba, że było tak dawniej. Obecnie jest to integralna część Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Północnej Irlandii, a wiec formalnie część Anglii. Nie wiadomo czy jest to dobra wiadomość dla samej Szkocji. Dla każdego kto chce wysłać tam paczkę jest to informacja bardzo dobra i ważna. Oznacza to bowiem, że paczki do Szkocji wędrują tą samą prostą i względnie tanią drogą co paczki adresowane do Anglii. Nie należy się więc obawiać dużych różnic w kosztach ani odrębnych formalności w przypadku gdy paczka adresowana jest do rodziny zamieszkującej Edynburg lub malownicze Aberdeen. Nadawca nie zauważy żadnej różnicy w porównaniu do paczek adresowanych na Birmingham czy Manchester.

Paczka z Polski do Anglii

Co zrobić by paczka trafiła z Polski do Anglii? Przede wszystkim należy ją elegancko spakować. Przy tej czynności warto zadbać o jak najmniejszy karton oraz dokładne zabezpieczenie zawartości przed uszkodzeniami w transporcie. Dalsze czynności przenoszą się już do sieci. Wchodzimy na stronę, gdzie do formularza zgłoszeniowego wpisujemy dane na temat miejsca docelowego oraz parametrów paczki. Wybieramy konkretną ofertę i czekamy na list przewozowy. Otrzymany drogą mailową list należy wydrukować i podpisać. Gotowy dokument przyklejamy do paczki dbając o dobrą ekspozycję kodu kreskowego. W tym momencie pozostaje już jedynie czekać na odebranie przesyłki z domu. Kiedy to się stanie całą sprawą zajmuje się już teraz kurier do Anglii. Pozostaje jedynie uiścić opłatę i koniec. Udało się właśnie wysłać swoją przesyłkę. Jak widać jest to bananie proste. Kilka decyzji, odrobina pracy przy pakowaniu i to tyle – prościej już naprawdę chyba się nie da.