logo


Paczka do Niemiec

- najniższa cena

przesyłki już od 43,04 zł

- błyskawiczna dostawa

doręczenie w 1-6 dni roboczych

- wygoda i bezpieczeństwo

usługa realizowana w systemie door-to-door

WYCEŃ PRZESYŁKĘ ZAGRANICZNĄ

W czasach gdy granice w Unii Europejskiej są otwarte, coraz częściej zachodzi potrzeba by przesłać jakieś przedmioty do rodziny, która mieszka lub pracuje za granicą. Również handel rozszerzył się wraz z wstąpieniem Polski do wspólnoty – dzisiaj większość liczących się sklepów oferuje także usługi związane z przesyłaniem towaru poza granice kraju. Niemcy są szczególnie ważnym miejscem pod tym względem. Bezpośrednia bliskość naszego zachodniego sąsiada sprawia, że wymiana handlowa oraz emigracja dotyczy go bardzo mocno. Stąd też konieczność poszukiwania sposobów na szybką oraz niedrogą przesyłkę paczek i towarów. Ofert na rynku jest mnóstwo, ale wiele z nich niestety obarczone jest dość wysokimi kosztami całej operacji. Dlatego zawsze warto poszukiwać alternatyw i aktywnie poszukiwać najbardziej korzystnych ofert związanych z transportem kurierskim. Czy można zminimalizować ceny paczek i czy znalezienie takiego sposobu zawsze związane jest ze żmudnymi poszukiwaniami i przerzucaniem setek internetowych stron poszczególnych firm kurierskich?

Tania paczka do Niemiec

Zmniejszenie kosztów można uzyskać dwojako – albo poprzez korzystanie z niepewnych usług firm, które specjalizują się jedynie w cieciu kosztów, albo przez skorzystanie z usług brokera. Serwis Transportowi.pl jest właśnie takim pośrednikiem, który pozwala zmniejszyć koszty operacji wysyłki paczki do Niemiec, a jednocześnie nie zmusza klienta do korzystania z niskiej jakości usług tanich przewoźników. Kompromis ten powoduje, że jednocześnie można zaoszczędzić nieco gotówki i nadal mieć pewność, że nasza przesyłka pewnie i bezpiecznie dotrze do miejsca przeznaczenia. W dzisiejszych czasach wciąż trzeba mieć się na baczności by nie paść ofiarą oszustów lub nie dać się zwieść czczym sloganom, które nie muszą mieć nic wspólnego z prawdą. Kurierzy, których usługi oferowane są na naszej stronie należą do czołówki firm zajmujących się przewozami międzynarodowymi i nie ma powodów do obaw przy korzystaniu z ich usług. A to już oferta naprawdę warta uwagi.

Najtańsza paczka do Niemiec

Tania paczka do Niemiec to nie puste słowo. Dzięki szerokiej ofercie firm dostawczych dostępnych w wyszukiwarce naprawdę można zaoszczędzić. Oczywiście cena paczki będzie też zależna od tego jakie są jej wymiary i zawartość, ale odpowiedni wybór kuriera to podstawa. Warto uważnie przyjrzeć się wszelkim zasadom i regulaminom dotyczących konkretnych rodzajów przesyłek i zdecydować się na odpowiedni sposób przygotowania paczki, wybrać konkretne opcje – lub z niektórych zrezygnować i potem skorzystać z najtańszej oferty przewozowej oferowanej przez naszych partnerów. To nic trudnego. Wystarczy odrobina wysiłku – który wcale nie jest tak duży jak mogłoby się wydać – i koszt przesyłki do Niemiec można poważnie zredukować. Przy wyborze oferty z Transportowi.pl zawsze jest pewność, że kurier do Niemiec którego wybraliśmy nie jest początkującym żółtodziobem. Wszystkie firmy w ofercie są sprawdzone i prowadzą swoją działalność od wielu lat – a to najlepszy gwarant pewności i rzetelności ich usług.

Paczka do Niemiec najtaniej

Aby naprawdę tanio wysyłać swoje przesyłki do Niemiec warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. W pierwszej kolejności warto sprawdzić jaką masę ma nasza paczka i czy nie można jej odrobinę „odchudzić”. Równie istotne są wymiary paczki – dbając o możliwie najmniejsze wymiary samej paczki można zaoszczędzić kilka cennych złotych. Zastanowić także można się nad koniecznością ubezpieczania paczki – bo to generuje konieczność uiszczenia dodatkowych opłat. Jeżeli w grę wchodzi towar lub przesyłka o względnie niewielkiej wartości to ponoszenie takiej opłaty może jedynie niepotrzebnie ponieść cenę za transport. Dlatego właśnie tak ważne jest dokładne zaplanowanie i zapakowanie każdej paczki. Oczywiście należy być świadomym, że ekspresowy transport też kosztuje i często trzeba poważnie zastanowić się nad tym czy zależy nam na tym by paczka dotarła do miejsca docelowego szybko czy tanio. Jeżeli sprawa nie jest pilna to kilka dodatkowych złotych może pozostać w kieszeni, dzięki rezygnacji z usług błyskawicznych.

Wysyłka paczki do Niemiec

Tania paczka do Niemiec to marzenie każdego człowieka, który posiada rodzinę lub przyjaciół za naszą zachodnią granicą. Jednocześnie każdy chciałby aby sam proces nadawania nie był zbyt skomplikowany i nie zajmował dużej ilości cennego czasu. W przypadku Transportowi.pl jest to banalnie proste. Wystarczy zapakować swoją przesyłkę – po to by później z dostępnych ofert wybrać interesującego nas kuriera. W przeglądarce otworzy się szczegółowy formularz do którego wprowadzamy dane adresowe potrzebne do sprawnego wykonania usługi. Będziemy musieli tez podać potrzebne parametry przesyłki – to konieczność do poprawnego wycenienie przewozu. Na podstawie wymiarów oraz miejsca dostarczenia zostaje oszacowana cena jaką przyjdzie nam zapłacić za transport paczki. Decyzja o tym czy konkretna oferta nam pasuje czy nie należy do nas. Jeśli cena jest akceptowana to na maila osoby wysyłającej przesłany zostanie list przewozowy. Nie trzeba długo czekać, odbywa się to praktycznie natychmiastowo. Otrzymany dokument należy wydrukować (najlepiej na drukarce laserowej lub atramentowej w wysokiej jakości ze względu na obecność kodu kreskowego). Kolejnym krokiem jest już oczekiwanie na osobę kuriera, który odbierze paczkę z domu klienta i zajmie się nią. Aż do czasu gdy odbierze ją na miejscu nasz przyjaciel, krewny lub klient.

Koszt paczki do Niemiec

Koszt paczki wysyłanej do Niemiec może być bardzo różny. Wszystko zależy od tego z usług jakiego przewoźnika skorzystamy, a także od tego jakiego towaru dotyczy zamówienie. Ważne jest również w jaki sposób będzie on przesyłany lub pakowany. Koszt zasadniczo może różnić się w przypadku niedużej paczki zawierającej drobiazgi od tej, którą stanowić będzie paleta z oponami. Dlatego też szczegółowe oszacowanie wartości paczki zależne jest wielu czynników. Najlepiej po prostu zapakować swoje zamówienie, zmierzyć je i zważyć po to by już w formularzu podać wszelkie konieczne dane. To na ich podstawie zostanie wyceniony transport przesyłki. Ogólnie mówiąc najtańsza paczka do Niemiec jest lekka i nieduża, a każdy wzrost gabarytu, masy czy wartości przesyłki to automatycznie powiększenie ceny przewozu. Na szczęście korzystając z pośrednika można błyskawicznie sprawdzić która oferta jest najbardziej optymalna i najtańsza. Dzięki temu możemy wygenerować oszczędności.