logo


Paczki do Niemiec

- najniższa cena

przesyłki już od 43,04 zł

- błyskawiczna dostawa

doręczenie w 1-6 dni roboczych

- wygoda i bezpieczeństwo

usługa realizowana w systemie door-to-door

WYCEŃ PRZESYŁKĘ ZAGRANICZNĄ

XXI wiek zaoferował nam możliwość globalnego korzystania z usług i handlu. Sklepy ze swoimi ofertami coraz częściej wykraczają poza granice swojego kraju i oferują swoje towary coraz szerszemu gronu odbiorców na całym świecie. Niemcy są bardzo popularnym kierunkiem jeżeli chodzi o tego typu usługi – z pewnością stoi za tym głównie bliskość naszego zachodniego sąsiada. Ta geograficzne braterstwo oraz otwarte granice Unii Europejskiej sprawiają, że mieszkańcy Niemiec stanowią dla polski bardzo cenny rynek zbytu. Nie bez znaczenia jest też duży odsetek zamieszkującej ten kraj Polonii. Niezależnie jednak od tego czy paczka przeznaczona jest dla rodowitego Niemca czy też trafić ma w ręce „Kowalskiego” który za granicą mieszka i pracuje z racji emigracji to mamy to szczęście, że aktualnie wysyłka paczki do Niemiec jest czynnością bardzo proste. W praktyce nie różni się niczym od wysyłki podobnej przesyłki na terenie Polski. Nic nie stoi na przeszkodzie by tanio i szybko wysłać swój towar do Niemiec.

Tanie paczki do Niemiec

Wysoka jakość usług transportowych jest dla większości klientów firm kurierskich bardzo ważna. Jednak nadal niezwykle istotnym parametrem jest też cena. Nie jest to domena jedynie klientów indywidualnych. Klienci firmowi też martwią się o ceny transportu. Spowodowane jest to głównie faktem, że tańsza paczka to większe zyski własne oraz możliwość oferowania konkurencyjnych cen, które są bardzo często znamienne dla atrakcyjności każdej oferty handlowej. Nieważne czy chodzi o paczkę z łakociami dla kuzyna czy markowy sprzęt grający dla melomana z Berlina – wysyłka jest znacznie prostsza gdy skorzystamy z możliwości oferowanych przez pośrednika. Dzięki skorzystaniu z propozycji jakie daje nam broker, stajemy przed możliwością dowolnego przebierania w ofertach różnych kurierów działających w dziedzinie przesyłek międzynarodowych – w tym tych kierowanych na terytorium Niemiec. To właśnie dzięki temu można znaleźć kogoś kto paczkę przewiezie szybko, pewnie i tanio.

Koszt wysłania paczki do Niemiec

Tania przesyłka to zysk dla każdego klienta firmy kurierskiej – nieważne czy chodzi o osobę prywatną czy firmę zajmującą się handlem z zagranicą. Kilka złotych w kieszeni to może jednorazowo niewielki zysk, ale jak mówi stare i mądre przysłowie: „ziarnko do ziarnka…”. Częste wysyłanie paczek za granicę to już okazja do tego by oszczędzać – często jest to przysłowiowe „być albo nie być” przedsiębiorcy. Najczęściej oferty transporty oscylują w okolicach dziesięciu euro, podczas gdy klienci chcieliby płacić znacznie mniej – nie jest to ich fanaberia, ale konieczność w przypadku gdy w grę wchodzi realny zarobek dla działalności. Klienci indywidualnie też obciążają swój budżet domowy – pojedyncza wysyłka jest jeszcze możliwa do przebolenia, ale kiedy paczki wysyłamy raz w tygodniu to już często obciążenie zbyt poważne dla niejednego gospodarstwa domowego. To właśnie powód dla którego najlepiej korzystać z usług pośrednika. Możliwość skorzystania z konkurencyjnych cen oferowanych jedynie przez platformę brokerską owocuje efektem, którym jest najtańsza paczka do Niemiec.

Paczka Polska-Niemcy

Paczka na trasie Polska-Niemcy podróżuje w praktyce tak samo jak każda inna paczka. Mogłoby się więc wydawać, że cena dotycząca transportu pomiędzy miastami leżącymi na terenie Polski nie powinna się znacząco różnić od tej proponowanej za przesyłkę pomiędzy krajami europejskimi. Szczególnie od czasu gdy należymy wspólnie do Unii Europejskiej. Jednak za kosztami takich przesyłek nie przemawia żaden problem graniczny, ale najprostsza sprawa – odległość transportu. To ona – wraz z kosztem pracy kierowców i kosztem paliwa – stanowi o znacznie wyższych opłatach związanych za transport pomiędzy Polską i Niemcami. Niemniej tania paczka do Niemiec to nie mrzonka. Ważne żeby jedynie pamiętać o tym, że pewnych granic cenowych przekroczyć się nie da. Spora odległość wymaga spalania dużych ilości paliw i wielogodzinnej pracy kierowców. Poza tym cały proces transportu i doręczania paczek nie różni się niczym, niezależnie od kraju w jakim paczka jest nadawana i odbierana. Wszędzie obowiązują podobne standardy uczciwości i bezpieczeństwa transportu. Sprawia to, że możemy być spokojni o swoje towary i paczki, które podróżują nierzadko tysiące kilometrów.

Paczki do Niemiec najtaniej

Aby kurier do Niemiec mógł zaoferować swoje usługi w cenach konkurencyjnych, musi być to zwykle duży przewoźnik z rozbudowaną bazą transportową. Czemu właśnie od tego zależna jest cena transportu? Chodzi głównie o ilość klientów jacy przesyłają dziennie swoje przesyłki konkretną trasą. W koszt usługi wchodzi robocizna kierowcy oraz cena paliwa jaką spali ciężarówka przewożąca paczki na trasie między bazami przeładunkowymi. Im więcej paczek znajduje się jednocześnie w ładowni pojazdu, tym bardziej rozkładają się koszty jednostkowe. Oto główna i najważniejsza tajemnica tanich paczek. Zaufanie klientów wobec najbardziej rzetelnych klientów i duża ilość pojedynczych zamówień w jednym czasie. Transportowi.pl skupiają właśnie takich partnerów – dużych, doświadczonych i sprawdzonych na polu przewożenia ładunków międzynarodowych. To dzięki ich możliwościom uzyskujemy dostęp do najbardziej konkurencyjnych ofert – niedostępnych w praktyce dla nikogo innego. To podstawowy powód dla którego korzystanie z brokera jest doskonałym pomysłem.

Cena paczki do Niemiec

Aby dokładnie określić cenę przesyłki, trzeba dokładnie określić parametry samej paczki. Cennik jest zależny od masy, gabarytów i szacowanej wartość przesyłki, więc konkretna suma nie jest możliwa do określenia. Ale nie jest to duży problem – znając parametry swojej paczki, można na to pytanie bardzo łatwo odpowiedzieć. Wystarczy skorzystać z formularza, w którym wprowadzimy potrzebne parametry. Praktycznie od razu otrzymamy odpowiedź na to ile kosztują przesyłki do Niemiec. Wyświetlona lista firm i ich ofert pozwoli na szybkie oszacowanie komu najlepiej będzie powierzyć nasze zamówienie w tym konkretnym przypadku. Osobne wyszukiwanie ofert konkretnych kurierów byłoby znacznie trudniejsze i czasochłonne. Dodatkowo oferty przygotowane dla Transportowi.pl są znacznie atrakcyjniejsze od tych oferowanych poza platformą.