logo


Przesyłki do Niemiec

- najniższa cena

przesyłki już od 43,04 zł

- błyskawiczna dostawa

doręczenie w 1-6 dni roboczych

- wygoda i bezpieczeństwo

usługa realizowana w systemie door-to-door

WYCEŃ PRZESYŁKĘ ZAGRANICZNĄ

Otwarte granice Unii Europejskiej wiele zmieniły w życiu świata, handlu i prywatnych osób. Coraz częściej bariery granic i języka nie stanowią już większego problemu. Stajemy się narodem świata z całym dobrodziejstwem inwentarza. Rodzina w Niemczech to jednak nie jest rzecz jaka pojawiła się w ostatnich latach – już od dawien dawna krewni mieszkający za zachodnią granicą byli częścią życia Polaków. Teraz po prostu łatwiej się z nimi kontaktować i cieszyć swoim towarzystwem. Jednak by przekazać prezent krewnym z Niemiec nie trzeba od razu jechać wiele kilometrów do obcego kraju. Najczęściej wystarczy tak prozaiczna rzecz jak paczka. Jednak wielu rodaków nadal obawia się takiego sposobu transportowania przesyłek – odległy kraj wydaje się być niedostępny i wszelkie formalności związane z przesyłką zdają się być bardzo trudne. To jednak tylko pozory – w praktyce wysyłka przesyłki do Niemiec nie różni się niczym od nadawania krajowej paczki na poczcie. A czasami jest to wręcz znacznie prostsze.

Przesyłki do Niemiec cena

Jeżeli nawet same formalności przy wysyłaniu paczek zagranicznych nie budzą emocji, to cena takiej operacji jest często bardzo poważnym tematem rozmyślań i debat. Czy jest to sprawa na tyle droga, żeby rezygnować od razu z wysyłania paczek do Niemiec? Niekoniecznie. Cena uzależniona jest od wielu czynników, ale istnieją sposoby na to by znacznie ją zmniejszyć i sprowadzić do poziomu na którym nie będzie przerażać. Najlepiej w tym celu skorzystać z pomocy pośrednika. Broker współpracuje z wieloma sprawdzonymi i rzetelnymi firmami kurierskimi co powoduje, że ma on dostęp do wielu zróżnicowanych ofert przewozowych – równocześnie dzięki swoim kontaktom może on oferować klientom znacznie niższe ceny wynikające z prowadzonej współpracy. Takim sprawdzonym pośrednikiem jest nasz serwis – platforma dzięki której wysyłka przesyłki do Niemiec będzie nie tylko łatwa i przyjemna, ale także tani. Ceny oferowane na łamach platformy są zwykle znacznie atrakcyjniejsze od tych oferowanych indywidualnie przez poszczególne firmy – a to już zysk przeliczalny na gotówkę.

Tanie przesyłki do Niemiec

Aby wysłać przesyłkę do Niemiec wystarczy komputer i drukarka. No i oczywiście przygotowana do wysyłki paczka. Koniecznie trzeba ją zważyć i zmierzyć, bo to od tych parametrów głównie będzie zależeć ostateczna cena usługi. Potem wystarczy wypełnić odpowiedni formularz i z wygenerowanej natychmiastowo listy wybrać ofertę, która najlepiej odpowiada naszym potrzebom. Po zaakceptowaniu tej wybranej opcji wygenerowany zostanie automatycznie list przewozowy, który należy wydrukować. Po podpisaniu i nalepieniu na przesyłkę, pozostaje oczekiwać na przybycie kuriera, który odbierze paczkę. To wszystko co trzeba zrobić w przypadku nadawania paczki do Niemiec. Cała reszta zależy już od konkretnego kuriera. Dzięki platformie brokerskie zyskujemy dodatkowo możliwość korzystania z preferencyjnych cen wynikających ze ścisłej współpracy poszczególnych film z pośrednikiem. W praktyce zyskujemy same profity – szybkość, pewność i atrakcyjne ceny. Indywidualne poszukiwanie ofert nigdy nie będzie skutkowało tak dobrymi ofertami.

Wysyłka roweru do Niemiec

Rower można wysłać do Niemiec kilkoma metodami. Można zapakować go do bagażnika swojego samochodu i osobiście dostarczyć do miejsca przekazania. Ostatecznie można na nim też pojechać. Najlepszą metodą jest jednak wysyłka firmą kurierską. Rower zapakowany powinien być zabezpieczony i zapakowany w sztywny karton – samo owijanie w folię nie wchodzi tutaj w grę. Oczywiście karton na rower ma swoje gabaryty, a sam przedmiot – dość wysoką wagę. Nie można zatem liczyć na to, że zostanie on potraktowany jak malutka paczuszka i koszt będzie znacznie wyższy. Nadal jednak jest to opcja najbardziej opłacalna – tani kurier do Niemiec wykona to zadanie znacznie szybciej i taniej niż w przypadku gdy w grę wchodziłoby używanie swojego prywatnego samochodu. Spowodowane jest to tym, że ciężarówka kuriera przewozi jednocześnie wiele przesyłek i koszt paliwa jaki spalany jest w trakcie transportu rozkłada się na wielu klientów – nie jest to osiągalne w przypadku indywidualnego przewozu.

Przesyłka kurierska Niemcy

W handlu najważniejszy jest dobry stosunek jakości do ceny – to samo dotyczy kurierów. Dlatego właśnie najczęściej handlowcy i kurierzy rozumieją się znakomicie i starają się znaleźć wspólny język oraz kompromisy, które sprawią, że obie strony będą miały zysk. Rozszerzenie działalności handlowej na terytorium Niemiec dla niejednego sprzedawcy stało się prawdziwą żyłą pieniędzy. Niestety nie jest to takie proste – by czerpać zyski konieczne jest dbanie o to by transport nie stał się dodatkowym obciążeniem dla klienta. Bo to po prostu może spowodować, że zdecyduje się na inny sklep i inny towar. Koszt transportu może zwyczajnie spowodować, że nawet konkurencyjna cena samego towaru przestanie być tak atrakcyjna. Dlatego tanie paczki do Niemiec są marzeniem wielu handlowców. Z platformą Transportowi.pl to marzenie można zrealizować – dzięki sprawdzonemu zespołowi rzetelnych partnerów przesyłki do Niemiec mogą okazać się nie tylko znacznie prostsze, ale też znacznie bardziej opłacalne.

Najtańsze przesyłki kurierskie do Niemiec

Najtańsze przesyłki do Niemiec to coś co jest wynikiem dobrej współpracy pomiędzy firmą przewozową i klientem. Od kuriera zależy oczywiście cały proces transportu i dostarczenia przesyłki pod wskazany adres, ale to sam klient może mocno wpłynąć na cenę konkretnej usługi. A zatem najtańsza przesyłka do Niemiec to połączenie w skład którego wchodzi najtańszy kurier do Niemiec oraz dobrze i mądrze przygotowana przesyłka. Co może zrobić klient by jego paczka została wyceniona na tanią i prostą do transportu. Przede wszystkim można zrezygnować z opłat za ubezpieczenie oraz dostawę błyskawiczną. Te koszty są jedynie opcjonalne i w wielu sytuacjach można zwyczajnie z nich zrezygnować na rzecz oszczędności. Poza tym bardzo często zaniedbuje się wymiary i wagę paczek – wiele z nich mogłoby spokojnie podlegać niższej kategorii cenowej, gdyby tylko klient zatroszczył się o nieco mniejszy karton. W przypadku przesyłek kurierskich gabaryty to podstawa i dwa-trzy centymetry mogą stanowić o zupełnie innej cenie za cały transport. Dlatego właśnie warto uważnie zapoznać się z zasadami dotyczącymi taniego wysyłania paczek.