logo


Tani kurier do Niemiec

- najniższa cena

przesyłki już od 43,04 zł

- błyskawiczna dostawa

doręczenie w 1-6 dni roboczych

- wygoda i bezpieczeństwo

usługa realizowana w systemie door-to-door

WYCEŃ PRZESYŁKĘ ZAGRANICZNĄ

Tani kurier do Niemiec to marzenie każdego Polaka prowadzącego interesy z zagranicą lub też posiadającego krewnych czy znajomych za zachodnią granicą. W czasach gdy granice są w praktyce bardzo umowne takie usługi są bardzo potrzebne. Sprawiają, że życie jest barwniejsze, kontakty znacznie bardziej owocne a handel – bardziej opłacalny. Czy jednak jest możliwe by paczki do Niemiec wysyłać tanio i pewnie? Czy niska cena nie spowoduje automatycznie, że paczka nie dotrze na miejsce lub ulegnie zniszczeniu w transporcie? Czasami może się tak zdarzyć – kiedy w grę wchodzi przypadkowa oferta nieznanej firmy, to faktycznie istnieje pewne niebezpieczeństwo, że oferowana cena nie odpowiada dzisiejszym standardom usług. Można jednak ten problem bardzo łatwo ominąć. Na szczęście współczesność przynosi nam wiele narzędzi, dzięki którym wiele spraw załatwić można szybko, tanio i bezpiecznie. Ale czy oznacza to, że trzeba żmudnie przeszukiwać wiele różnych ofert kurierów po to by wyłuskać spośród nich tą jedyną? Niekoniecznie. Nawet w tym może pomóc dobry pośrednik.

Tani kurier do Niemiec

Czy zatem istnieje kurier dobry i tani? Jeżeli nie oczekujemy, że nasza paczka zostanie przesłana za kilka groszy – jak najbardziej. Ważne jest to by cena usługi korespondowała jednocześnie z wysoką jakością usług, bo to głównie powoduje, że nasza paczka będzie bezpieczna. A przecież właśnie o to chodzi – nie o samo dostarczenie paczki, ale także o jej stan u odbiorcy. A tego dokonać mogą już tylko profesjonaliści. Gdzie ich znaleźć? Platforma Transportowi.pl ma dokładnie to, czego szukają wszyscy ludzie, którzy chcą aby ich paczkę dostarczył tani kurier do Niemiec. Niezależnie od tego czy jesteś osobą prywatną czy reprezentujesz przedsiębiorstwo handlowe – mamy ofertę dal Ciebie. W naszej bazie danych szybko i bezpiecznie można znaleźć najlepszą możliwą ofertę na rynku transportu przesyłek i dodatkowo nie trzeba się martwić o rzetelność partnerów. Wszystkie firmy, które reprezentujemy są sprawdzone i doświadczone. Każda z nich cechuje się wysoką jakością usług i jej uczciwość potwierdzona jest nie tylko reklamą, ale także gronem zadowolonych klientów.

Transport paczek Polska – Niemcy

Transport paczek pomiędzy Polską i Niemcami najczęściej odbywa się z użyciem transportu drogowego – to najtańsza i jednocześnie wystarczająco szybka by sprostać potrzebom większości klientów. Codziennie setki ciężarówek kurierskich przemierza trasy pomiędzy Polską i Niemcami by dostarczać pod wskazany adres tysiące przesyłek od klientów prywatnych i wielu sklepów oferujących swój towar na arenie międzynarodowej. To między innymi dzięki temu, że przesyłki do Niemiec są tak popularne firmy kurierskie mogą oferować coraz atrakcyjniejsze oferty cenowe. Im więcej przesyłek jednocześnie podróżuje w transporcie tym bardziej można rozłożyć koszty paliw i robocizny na większa ilość zleceń. Pośredniczymy w kontaktach klientów właśnie z takimi dużymi firmami, bo tylko dzięki ich flocie i szerokiemu wachlarzowi rozwiązań możliwe jest tak tanie wysyłanie paczek międzynarodowych. Niewielcy i mało rozwinięci przewoźnicy muszą generować zyski na maksymalnym obciążaniu indywidualnego klienta – grube ryby kurierskiego fachu mogą pozwolić sobie na wiele ustępstw, które sprawia, że to ich oferty budzą największe zainteresowanie. Oznacza to zwykle, że najtańszy kurier do Niemiec to równocześnie ten najlepszy.

Tanie przesyłki kurierskie do Niemiec

Tani kurier do Niemiec wożąc paczki z prezentami, pamiątkami i towarami codziennie pokonuje granicę Polsko-Niemiecką w obie strony. Być może niektórzy myślą, że międzynarodowy ruch kurierski to jedynie margines usług firm transportowych, ale to ogromny błąd. Zainteresowanie takimi usługami jest ogromne i w praktyce kurierzy kursują na tej trasie bez przerwy. Niemcy to jeden z naszych najbliższych sąsiadów, doskonały rynek zbytu i miejsce pracy wielu rodaków – można byłoby się zdziwić wiec, gdyby sytuacja wyglądała inaczej. Jedynym ograniczeniem dla ruchu przesyłek mogą być jedynie ich ceny. Przewoźnicy doskonale o tym wiedzą i robią wszystko by ich usługi były jak najtańsze. Aktualnie przesyłki do Niemiec stale stają się tańsze. To również zasługa dużego zainteresowania, które powoduje, że kursy na tej trasie stają się coraz bardziej opłacalne. Są one również zyskowne dla samych przewoźników. To sprawia, że tak naprawdę zyskują obie strony – kurier zyskuje znacznie większą liczbę zleceń a klient opłaca mniejsze koszty związane z transportem.

Jak wysłać paczkę do Niemiec

Wielu Polaków bardzo denerwuje się, gdy staje pierwszy raz przed koniecznością wysłania paczki za granicę. Dla wielu rodaków wciąż jest to tajemniczy świat dziwnych formalności i konieczności spędzania dużej ilości czasu nad regulaminami i zasadami. Jednak czasy się zmieniły i aktualnie wysyłka paczki za granicę nie różni się niczym od wysłania tradycyjnej paczki do dowolnego miasta na terenie Polski. Praktycznie wszystkie czynności są identyczne z tymi jakie wykonuje się przy nadaniu zwykłego listu czy paczki. Wystarczy zapakować wysyłany towar, pamiętając o tym aby wykonać to rzetelnie i z zachowaniem dbałości o bezpieczeństwo zawartości. Dobrze jest skorzystać z folii bąbelkowej i styropianowego lub plastikowego wypełniacza, aby zapewnić pełną trwałość i odporność przewożonych przedmiotów. Nie trzeba pisać adresu na paczce – w trakcie procesu zamawiania kuriera otrzymamy dokument listu przewozowego do wydrukowania. To sprawia, że dostarczenie będzie jeszcze łatwiejsze i pewniejsze. Nie ma opcji, że dostarczyciel nie odczyta niewyraźnego pisma klienta i nawet tanie paczki do Niemiec trafią bezbłędnie pod wskazany adres.

Jak zamówić taniego kuriera do Niemiec

Zamówienie kuriera jest tak proste jak zamówienie pizzy – no może odrobinę trudniejsze, ale tylko dlatego, że to klient musi zapakować towar. Wystarczy wejść na główną stronę Transportowi.pl i wywołać formularz zamawiania kuriera. W nim wprowadzamy potrzebne dane. Podajemy własny adres oraz adres miejsca docelowego i wymiary i wagę paczki. System wygeneruje automatycznie wszelkie dostępne oferty przewoźników które możemy na bieżąco i bez stresu przeanalizować w celu wybrania tej najlepszej. Kiedy już wybierzemy odpowiednią opcję, zaznaczamy kuriera któremu powierzymy dostarczenie naszej paczki do Niemiec. Wtedy na nasz adres e-mail podany przy rejestracji przesłany zostanie kompletny list przewozowy wraz ze wszelkimi potrzebnymi danymi i kodem kreskowym potrzebnym do sprawnej pracy systemu informatycznego firmy przewozowej. Ten list należy czytelnie wydrukować i podpisać. Nalepiamy go potem na przesyłce – nie trzeba dodatkowo opisywać jej markerem czy nalepiać własnych etykiet adresowych. Niedługo potem do naszych drzwi zapuka zamówiony tani kurier do Niemiec i odbierze przesyłkę.