logo


Wysyłka paczki do Anglii


- najniższa cena

przesyłki już od 59,90 zł

- błyskawiczna dostawa

doręczenie w 1-6 dni roboczych

- wygoda i bezpieczeństwo

usługa realizowana w systemie door-to-door

WYCEŃ PRZESYŁKĘ ZAGRANICZNĄ

Anglia to obecnie jedno z największych skupisk Polonii za granicą. W związku z tym wysyłka paczki do Anglii trwa niemal nieprzerwanie. Oferty firm kurierskich są coraz bardziej konkurencyjne, a zainteresowanie ich usługami wciąż rośnie. Czy ten trend będzie się utrzymywał – z pewnością tak. Jeszcze przez bardzo długi czas zapotrzebowanie na międzynarodowe przesyłki pomiędzy naszym krajem a Wyspani Brytyjskimi będzie rosło. Dopóki w Anglii będą nasi rodacy, którzy pozostają w ciągłym kontakcie z rodzinami oraz bliskimi pozostającymi w Polsce to nie ma raczej żadnej opcji by ta sytuacja mogła się zmienić. Zresztą wystarczy spojrzeć na fakty – każdego dnia przez granice Europy przejeżdżają tysiące paczek z miejscem docelowym ich dostarczenia zaadresowanym na dawne Imperium Brytyjskie. Rodacy lubią dzielić się ze swymi bliskimi zamieszkującymi Wyspy nie tylko dobrym słowem. Lubia także dzielić się wieloma przedmiotami i drobiazgami, które mają przypominać im dom i ojczyznę.

Tania wysyłka paczki do Anglii

Pewność usług kurierskich w przypadku renomowanych i doświadczonych firm transportowych nie pozostawia dzisiaj wielkiego pola do narzekań. Międzynarodowe przesyłki dostarczane są terminowo i rzetelnie niezależnie od miejsca ich odbioru. Największe emocje jednak na dzień dzisiejszy budzą jedynie ceny usług i koszty związane z dostarczeniem przesyłki pod wskazany adres. Nie ma co ukrywać – przesyłka międzynarodowa różni się poważnie ceną od przesyłki o tych samych gabarytach, ale dostarczanej w obrębie granic Polski. Aby wybrać dla siebie najlepszą opcję i skorzystać z usług sprawdzonych partnerów kurierskich najlepiej zdecydować się na odwiedziny portalu transportowi.pl gdzie najlepsze oferty międzynarodowych przewoźników zostały połączone i przedstawione w najbardziej komfortowy i wygodny sposób. Konkurencyjne ceny u najlepszych w branży to zwykle możliwość taniego przesłania swojej paczki bez stresów i niejasności.

Jak wysłać paczkę kurierem do Anglii

Kiedy stajemy przed koniecznością wysłania paczki do Anglii – niezależnie od tego czy chodzi tutaj o sprawy prywatne czy handel to w pierwszej kolejności pojawia się pytanie o to jak wysłać paczkę do Anglii? W dzisiejszych czasach to bardzo proste. Wchodzimy na stronę internetową i znajdujemy tam bardzo prosty formularz zgłoszeniowy. W jego pola wystarczy wpisać dane dotyczące miejsca docelowego paczki, jej wymiary oraz inne opcje związane z wysyłką. Strona automatycznie wygeneruje nam opcje z których możemy skorzystać. Czarno na białym określona jest cena, czas dostawy i wszystkie potrzebne informacje. Jeżeli któraś z propozycji przypadnie nam do gustu wystarczy ją wybrać i uzupełnić resztę koniecznych danych. Drogą e-mail otrzymamy wtedy list przewozowy, który należy wydrukować, sprawdzić dla pewności wszelkie zawarte w nim dane i podpisać. Kurier pojawi się w domu i odbierze przesyłkę, która rozpocznie swoją podróż jako wysyłka paczki do Anglii.

Jak wysłać rower do Anglii

Wysłanie kilku ubrań czy paczki z jedzeniem nie jest trudne do wyobrażenia. Wystarczy odpowiednio duże pudełko i odrobina taśmy by stworzyć zgrabną i nieduża paczkę, która bez problemu pojedzie do swojego odbiorcy na Wyspach. Ale co z bardziej skomplikowanymi i dużymi przedmiotami? Na przykład co z rowerem? Może się zdarzyć, że prowadząc sklep rowerowy trafi się nam zagraniczny klient i trzeba dostarczyć mu jakość zamówiony towar? Postępowanie w przypadku roweru jest praktycznie takie samo jak w przypadku małego i lekkiego pudełka. Rower należy spakować i zabezpieczyć do transportu. Jeżeli to składak, to najlepiej będzie skorzystać z możliwości złamania ramy na czas transportu. W formularzu zgłoszeniowym należy zaznaczyć, że mamy do czynienia z paczką niestandardową. Jeżeli jednak wysyłany sprzęt przekracza dopuszczalne gabaryty dla paczki lub też w grę wchodzi wysyłka kilku sztuk jednocześnie, lepiej będzie skorzystać w opcji przesyłki na palecie. Kurier do Anglii to bowiem nie tylko przewoźnik rozwożący małe kartoniki ale także możliwość wysyłki dużych, firmowych przesyłek na europaletach.

Wysyłka paczki do Anglii kurierem

Niezależnie od tego czy wysyłamy paczkę do kolegów z drugiego końca Polski czy też drugiego końca świata nie powinniśmy obawiać się trudności z tym związanych. Jakby nie patrzeć wszelkie problemy i niedogodności związane z doręczeniem paczki spoczywa na firmie kurierskiej. Zadaniem nadawcy jest jedynie skompletowanie i odpowiednie zabezpieczenie zawartości przesyłki na czas transport, złożenie zamówienia na usługę oraz uiszczenie stosownej opłaty. Jest ona zależna od rodzaju paczki, jej masy i wielkości, ale dla samych nadawców procedura jest zawsze taka sama – niezależnie od tego czy chodzi o przesyłki do Rosji czy paczki do Szkocji. Komfort korzystania z usług kuriera jest zawsze taki sam. Proste czynności i nieskomplikowane formalności to coś co odróżnia współczesny świat od tego znanego jeszcze naszym rodzicom. Wysyłka kurierem do Anglii wiąże się z pewnymi kosztami. Mimo wszystko jest to aktualnie najlepsze możliwa opcja jeżeli chodzi o przesyłki międzynarodowe.

Najtańsza wysyłka do Anglii

Każdy kto martwi się o koszty związane z usługami firm kurierskich w pierwszej kolejności chciałby zapytać jaka jest najtańsza opcja wysyłki paczki do innego kraju. Trudno odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie – wszystko zależne jest od kilku czynników i niezależnie od tego czy chodzi o przesyłki do Anglii czy też do innego kraju – cena ustalana jest zawsze indywidualnie w zależności od konkretnych parametrów przesyłki. Nie warto więc oczekiwać, że ktoś z miejsca odpowie na to pytanie. Najlepiej porównać oferty przewoźników w pryzmacie konkretnych wymiarów i parametrów paczki – dopiero wtedy jasno okazuje się kto oferuje najtańszą ofertę. Warto jedynie pamiętać, że trzymanie się standardowych opakowań oraz gabarytów jest jedną z najprostszych i skutecznych metod obniżania kosztów wysyłki każdej paczki międzynarodowej. Rezygnacja z priorytetowego czasu dostarczenia to również pewna oszczędność, zależna już jednak od potrzeb i możliwości nadawcy.